HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Altun Tekstil, San. ve Tic. Ltd. Şti. 1983 yılında Ali ALTUN tarafından kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında satışlarına fire ve parça kumaş ile başlamış , geçen yıllar içirisinde ürün çeşidini artırarak büyümeye devam etmiştir.

Başarıyla satışlarını yükselten Altun Tekstil 1994 yılı içerisinde regule kumaş alım satımına başlamıştır. Altun Textil , 30 dan fazla çeşit ve 45 farklı renk çeşidi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Satışlarının ağırlıklı bölümünü iç piyasa oluşturmaktadır. Yurdun dört bir yanına olan satışların haricinde ihracata yönelik olarak Rusya , Romanya , Bulgaristan ve Yugoslavya gibi balkan ülkelerine ihracatta bulunmaktadır.

Sektörümüze çalışma alanlarımızla ilgili yenilikleri katarak ve takip ederek, dünya ile entegre olmuş bir firma olmak, müşterilerimize güvenilir ve rekabet gücü yüksek alternatifler sunma misyonumuzu gerçekleştirmek için, Altun Tekstil ailesinin sinerjisi ile kalitesini ve ekonomikliğini ön plana alan ve büyüme gerçekleştiren bir firma olmak için çalışıyoruz.